Engo

Vzdelávanie

ODBORNÝ INFORMAČNÝ PORTÁL GOLFONLINE.SK

Golfonline.sk je odborný informačný portál zameraný na golfový priemysel - development & výstavbu golfových ihrísk, greenkeeping, renováciu a regeneráciu hracích plôch a manažment golfových rezortov.

Hlavným cieľom je rozvoj a podpora golfu, jeho popularizácia a pomoc pri profesijnom vzdelávaní ľudí z golfového priemyslu.

Túto ambíciu sa snažíme napĺňať prostredníctvom odborných a fundovaných článkov a rozhovorov z oblasti výstavby, greenkeepingu, manažmentu, golfovej architektúry a ostatných súvisiacich oblastí.

Naši čitatelia sú profesionáli z golfového priemyslu, manažéri golfových ihrísk, ich majitelia, developeri nových projektov, course manažéri golfových ihrísk, hlavní greenkeeperi a samozrejme všetci ostatní milovníci golfu.

Pravidelný newsletter Golfonline.sk je cielene zasielaný na viac ako 700 relevantných adries, všetkým kľúčovým hráčom golfového priemyslu na Slovensku aj v Českej republike. Ľuďom, ktorí každodenne rozhodujú či už o strategických alebo operatívnych záležitostiach na golfovom ihrisku. 

ARCHÍV NEWSLETTEROV

Konferencia TURF EDUCATION

Vzdelávacia konferencia TURF EDUCATION organizovaná každoročne od roku 2008 zameraná na údržbu a starostlivosť o profesionálne trávnaté povrchy. Určená pre greenkeeperov, groundsmanov, course manažérov, landscaperov a ostatných profesionálov, ktorí sa venujú greenkeepingu, renováciám a regeneráciam trávnikov.

PREHĽAD EVENTOV NA SLOVENSKU, UKRAJINE a v RUSKU

FOTOGALÉRIE Z KONFERENCIÍKonferencia LEADERSHIP GOLF CONFERENCE

Vzdelávacia konferencia LEADERSHIP GOLF CONFERENCE organizovaná od roku 2010 zameraná na development, výstavbu, architektúru, manažment a marketing golfových rezortov. 

Určená pre developerov, majiteľov, manažérov a ostatným profesionálov s rozhodovacími právomocami, ktorí sa zaujímajú o investovanie do golfového priemyslu. 

MINULÉ KONFERENCIE na SLOVENSKU a v ČECHÁCH

FOTOGALÉRIA Z LEADERSHIP GOLF CONFERENCE 2012 v RUSKU

Radi by ste dostávali nové informácie?
 

Kalendár podujatí

Po Ut St Št Pi So Ne
27 28 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
ISO CERTIFIKÁCIA
Spĺňame najvyššie štandardy manažmentu kvalityviac informácií
NAŠI TOP DODÁVATELIA