Iba online

KNIHA MANTRA

LH-99200

Na objednávku

Zvuk duše

Kniha, ktorú napísali Deva Premal spolu s Mitenom je ich životným príbehom, príbehom ich lásky a príbehu mantier, ktoré k ich životu neodmysliteľne patria.

Súčasťou knihy je CD Deva Premal & Miten (výber mantier, ktoré najviac ovplyvnili ich životy)

Teraz výhodná cena DVD Mantra iba 7,99€!!!

25,00 € s DPH

Potrebujete zistiť dostupnosť tovaru, alebo dodatočné informácie?

tel icon 033/5340301
alebo
0945 459 064

"Vitajte. Touto knihou vás pozývame do nášho sveta. Mantry nás podporujú a pomáhajú nám už 26 rokov a je našou veľkou cťou podeliť sa o ne s vami prostredníctvom tejto krásnej knížky."

"Sme svedkami toho, ako sa k nám postupne pripája čoraz viac ľudí z celého sveta. Záujem o spievanie mantier narástol z niekoľkých stoviek meditujúcich v štúdiu jogy až do divadiel a na festivaly po celom svete, kam prichádzajú nadšenci mantier, aby sa spoločne "ponorili do spevu".

Zúčastňovať sa tohto magického šamanského cvičenia je pre dušu darom. Pociťujeme, ako mantry do nášho života vnášajú rovnováhu a ako znižujú stres a ruch života v 21.storočí.

Naše večerné stretnutia sú plné súcitu a odpustenia. Pomocou tejto vibrácie sa uskutočňuje silné liečenie srdca, tak pre hudobníkov, ako aj pre publikum.

Spievať spolu, dýchať spolu, v tichosti spolu meditovať...je krásne podeliť sa o tieto daty so svetom.

Keď pokojne doznie mantrovanie, nezažívame hrobové ticho, ale živý, extatický, vibrucúji pokoj, ktorý má silu  obohatiť a inšpirovať nás na ceste životom.

Zo skúsenosti vieme, že mantry prehovárajú nielen k srdcu, ale aj k mysli. Ponúkajú zážitok taký hlboký, až presahuje ľudské zmýšľanie. Ich obsah má liečivé a blahodárne účinky a tak, ako to platí aj pri ostatných liečiacich prostriedkoch, ich účinky sú prístupné len tým, ktorí k nim vykročia naproti.

Oslavujme spolu!"

Zoznam mantier na priloženom CD

Na stiahnutie (1.86M)

Podobné produkty