Aktuality

05 aug 2019

Jazdite autom! Ale len tým golfovým!

Golfové autíčko Engo

Prečo golfové autíčko?

Golfové autíčko je jedným z najužitočnejších a najzábavnejších dopravných prostriedkov dnešnej doby.

Golfové autíčko áno či nie?

Neslúži len ako približovadlo počas hry, ale napríklad ako ochrana pred slnkom v horkých dňoch alebo v náročných a nepríjemných terénoch je nepostrádateľným pomocníkom.  Je vhodné nielen pre golfistov, ale napríklad aj pri prevoze stavebného materiálu v rozsiahlých hotelových komplexoch, závodoch, kúpeľných areáloch, lebo „len“ ako veľmi praktický, jednoducho ovládateľný a ekologický dopravný prostriedok.

Výhody

Golfové autíčka sú elektrické, tiché, majú jednoduchú obsluhu, dobrá manévrovateľnosť, čiže lacné na prevádzku a navyše veľmi ekologické. Golfovým autíčkam patrí budúcnosť.

No povedzte, komu by sa jazda v golfovom autíčka nepáčila? Veď okrem jeho nenáročnosti nás vracia do detských let, do čas, kedy sme brázdili autodráhy a autodrómy.

Jazdné vlastnosti golfových autíčok sú tiež obrovskou výhodou. Sú stabilné, ľahko ovládateľné a podobne ako štvorkolka určené takmer do akéhokoľvek terénu.

Čo ponúkame?

V ponuke máme autíčka pre dvoch, štyroch, šiestich aj ôsmich pre prípad, že by ste chceli spraviť radosť z jazdy viacerým.

Našim posledným zákazníkom bol Hotel Tenis vo Zvolene, ktorý si pre svoje potreby vybral autíčko EZGO, model RXW s korbou na prevoz ľahkého materiálu. Veríme, že budú spokojný a že to nebolo ich posledné autíčko od nás.

Na koho sa obrátiť?

V prípade záujmu neváhajte kontaktovať našu špecialistku Ivanu Kmetyovu, ktorá Vám ochotne pomôže vybrať autíčko šité pre Vás na mieru.

Viac o údržbe a všetkom okolo golfového hriska sa dozviete TU.