Aktuality

25 nov 2013

FC ZENIT St.Petersburg - excelentná kvalita trávnika!

ENGO Group ďalej úspešne pokračuje v projekte Petrovskiy Stadium FC Zenit St.Petersburg.

Poskytujeme greenkeeping a konzultačné služby. Minulý týždeň sa uskutočnila ďalšia konzultačná návšteva, na stav trávnika sa prišli pozrieť Richard Hayden a Norbert Zaťko.

V St. Petersburgu začalo obdobie charakterizované malým množstvom slnečného svetla a to znamená potrebu špecifickej starostlivosti. V období posledných troch zápasov bolo potrebné umelé prisvetľovanie, podpovrchové vykurovanie a ďalšie špecifické úkony..

Kvalitný trávnik nesporne prispel k úspechom domovského klubu FC Zenit, nakoľko tým nestratil ani jediný zo zápasov a je na čele ruskej Premier League.

Veríme, že Petrovskiy Stadium, prvé ihrisko s povrchom Fibresand, nastavilo nové štandardy kvality futbalových plôch v Rusku, čo bolo potvrdené všetkými hráčmi aj funkcionármi nielen z domovského klubu, ale aj z ďalších klubov, ktoré na ihrisku hrali.

Povrch ihriska Petrovskiy mal počas posledných 6 rokov v tomto ročnom období vždy problémy. Veríme, že vďaka technológiám  použitým pri výstavbe nového povrchu a vysoko odbornému  greenkeepingu reflektujúcemu  špecifické podmienky bude kvalita trávnika na jar budúceho roku vynikajúca. FC Zenit hrajúci Európsky pohár ho bude potrebovať.

VIDEO zo stavby Petrovskiy

Priebeh stavebných prác - fotogaléria zo stavby Petrovskiy

KAZAN ARENA - ďalší úspešný projekt ENGO Group

KAZAN ARENA - detaily o projekte 

Priebeh stavebných prác - fotogaléria zo stavby KAZAN Arena

VIDEO zo stavby KAZAN ARENA