ENGO Group

ODBORNÝ INFORMAČNÝ PORTÁL GOLFONLINE

Golfonline.sk je odborný informačný portál zameraný na golfový priemysel - development & výstavbu golfových ihrísk, greenkeeping, renováciu a regeneráciu hracích plôch a manažment golfových rezortov.

Hlavným cieľom je rozvoj a podpora golfu, jeho popularizácia a pomoc pri profesijnom vzdelávaní ľudí z golfového priemyslu.

Túto ambíciu sa snažíme napĺňať prostredníctvom odborných a fundovaných článkov a rozhovorov z oblasti výstavby, greenkeepingu, manažmentu, golfovej architektúry a ostatných súvisiacich oblastí.

Konferencia TURF EDUCATION

Seriál vzdelávacích konferencií organizovaných pod brandom TURF EDUCATION na Slovensku, Ukrajine a v Rusku, zameraných na údržbu a starostlivosť o profesionálne trávnaté povrchy. Konferencie sú určené pre greenkeeperov, groundsmanov, course manažérov, landscaperov a ostatných profesionálov, ktorí sa venujú greenkeepingu, renováciám a regeneráciam trávnikov.

PREHĽAD EVENTOV NA SLOVENSKU, UKRAJINE a v RUSKU

FOTOGALÉRIE Z KONFERENCIÍ

Konferencia LEADERSHIP GOLF CONFERENCE

Vzdelávacia konferencia LEADERSHIP GOLF CONFERENCE organizovaná od roku 2010 zameraná na development, výstavbu, architektúru, manažment a marketing golfových rezortov. 

Určená pre developerov, majiteľov, manažérov a ostatným profesionálov s rozhodovacími právomocami, ktorí sa zaujímajú o investovanie do golfového priemyslu. 

MINULÉ KONFERENCIE na SLOVENSKU a v ČECHÁCH

FOTOGALÉRIA Z LEADERSHIP GOLF CONFERENCE 2012 v RUSKU