Referencie Golf

GOLFOVÉ PROJEKTY NA SLOVENSKU

Golf Club Scotland, Sebedražie

Realizácia cvičného odpaliska a 6-jamkovej golfovej akadémie, dodávka trávnych osív a hnojív, realizácia predsejbovej prípravy a výsevu golfových trávnikov.

Viac informácii TU

Golf Jelka

Realizácia výstavby tréningového golfového areálu v Jelke (300 m driving range, putting green, chipping green, bunker) vrátanie dodávania vstupov

Viac informácii TU

AIRPORT Golf Club, Šurany

http://www.airportgolf.sk/Realizácia golfovej akadémie od projektovej dokumentácie v roku 2008 až po otvorenie v máji 2009

Viac informácii TU


GOLFOVÉ PROJEKTY NA UKRAJINE A V RUSKU

Driving Range Lisniky, Ukrajina

Na ploche 3,5 ha sme vybudovali kompletnú cvičnú plochu. Dodávali sme aj kompletný dizajn. Dodávka vrátane greenkepingu.

Viac informácii TU

SUPERIOR GOLF CLUB Kharkov, Ukrajina

Aerifikácia na greenoch a odpaliskách s celkovou rozlohou 22 000 m2, aplikáciu hnojív a chemických prípravkov, zabezpečenie analýz pôdy i vody
Dodávka a montáž závlahového systému a čerpacej stanice
Inštalácia prvého satelitného systému závlahy na Ukrajine
Viac informácii TU

 

 

KIEV GOLF CLUB, Ukrajina

Výstavba 36 jamkového golfového ihriskaInštalácia závlahového systému Site Pro (Toro) Dodávka strojovDodávka hnojív Everris, trávnych osív Barenbrug

Viac informácii TU

FIRST GOLF & COUNTRY CLUB LUGANSK, Ukrajina

Výstavba 9-jamkového golfového ihriskaDodávka strojov Toro pre výstavbu Dodanie materiálov a súčiastok k závlahovému systému Toro Dodávky trávnych osív Barenburg, hnojív Everris

Viac informácii TU


Mill's Creek golf course, Petrohrad, Rusko

Hlavným dodávateľom konštrukčných a inštalačných prác rezidenčného projektu s golfovým ihriskom Mill’s Creek neďaleko ruského Petrohradu je ruská pobočka ENGO Group.   

Kontrakt zahŕňa inštaláciu drenáží, výstavbu odpalísk, greenov a bunkerov, inštaláciu závlahového systému  a výsevy.

Projekt Mill's Creek (ruský názov Мельничный ручей) je rezidenčný projekt s 18 jamkovým golfovým ihriskom situovaný asi 70 min. jazdy severovýchodne od centra Petrohradu.

Dizajn ihriska bol navrhnutý tímom architektov prestížnej spoločnosti European Golf Design, vedeným Rossom McMurray. Master Plan projektu bol vytvorený firmou WATG. Manažment projektu zastreší renomovaná spoločnosť Braemar Golf zo škótskeho St. Andrews. 18 jamkové ihrisko bolo dokončené v roku 2016. Nainštalovaný bude systém TORO s riadicim systémom LYNX.

Viac informácii TU

Strawberry Fields Golf Course, Rusko

Práce boli zahájené počas leta 2014, neďaleko mesta Lomonosov, asi 30 min. autom na západ od Petrohradu. 

Projekt zahŕňa 18 jamkové golfové ihrisko s golfovou akadémiou a 70 realitných objektov. Architektom ihriska je fínsky architekt Jarri Rasinkangas, GolfArk, generálnym dodávateľom je fínska spoločnosť Lemminkainen.

Spoločnosť ENGO bola vybraná za dodávateľa závlahového systému vrátane komplexu čerpacích staníc a inštalačných prác. Na golfovom ihrisku bude nainštalovaný dekóderový systém TORO s riadicim systémom LYNX. Na greenoch budú použité najmodernejšie sprinklery série Infinity.

Viac informácií TU

GOLF & COUNTRY Club Kazaň, Rusko

Inštalácia závlahového systému pre druhú fázu výstavby (jamky 10-18) golfového ihriska v Kazani.

Golfový rezort Kazaň sa nachádza cca 30 min autom od centra hlavného mesta Tatarstanu, Kazane. Toto ihrisko sa rozprestiera v susedstve lyžiarskeho centra Svijaga na prekrásnom zvlnenom teréne a bolo navrhnuté svetoznámym architektom Petrom Harradinom.


Viac informácii TU

Golfové ihrisko Volga, Kazaň

Na jar r. 2021 získal holding ENGO GROUP zmluvu na kompletnú výstavbu 18-jamkového golfového ihriska v ruskom Tatarstane.

Projekt dizajnoval legendárny Peter Harradine. Golfové ihrisko bude je lokalizované v blízkosti rieky Volgy.

Prvých 9 jamiek sa plánuje otvoriť na jeseň r. 2021 a ďalších 9 jamiek v r. 2022.

Viac o projekte TU