Referencie

GOLFOVÉ PROJEKTY NA SLOVENSKU

GOLF CLUB SCOTLAND, Sebedražie

Realizácia cvičného odpaliska a 6-jamkovej golfovej akadémie, dodávka trávnych osív a hnojív, realizácia predsejbovej prípravy a výsevu golfových trávnikov.

ČÍTAJTE VIAC: Výsev golfovej akadémie

GOLF JELKA

Realizácia výstavby tréningového golfového areálu v Jelke (300 m driving range, putting green, chipping green, bunker) vrátanie dodávania vstupov

ČÍTAJTE VIAC: Výstavba Golf Jelka

AIRPORT GOLF CLUB , Šurany

http://www.airportgolf.sk/Realizácia golfovej akadémie od projektovej dokumentácie v roku 2008 až po otvorenie v máji 2009
ČÍTAJTE AJ: Výstavba Airport Golf Šurany


Driving Range Lisniky, Ukraina

Na ploche 3,5 ha sme vybudovali kompletnú cvičnú plochu. Dodávali sme aj kompletný dizajn. Dodávka vrátane greenkepingu.

Viac informácii TU

Mill´s Creek golf course, Petrohrad, Rusko

Hlavným dodávateľom konštrukčných a inštalačných prác rezidenčného projektu s golfovým ihriskom Mill’s Creek neďaleko ruského Petrohradu je ruská pobočka ENGO Group.   


Kontrakt zahŕňa inštaláciu drenáží, výstavbu odpalísk, greenov a bunkerov, inštaláciu závlahového systému  a výsevy.

Projekt Mill‘s Creek (ruský názov Мельничный ручей) je rezidenčný projekt s 18 jamkovým golfovým ihriskom situovaný asi 70 min. jazdy severovýchodne od centra Petrohradu. 

Dizajn ihriska bol navrhnutý tímom architektov prestížnej spoločnosti European Golf Design, vedeným Rossom McMurray. Master Plan projektu bol vytvorený firmou WATG. Manažment projektu zastreší renomovaná spoločnosť Braemar Golf zo škótskeho St. Andrews. Veľká časť zemných prác je už hotová a projekt rýchlo napreduje. 18 jamkové ihrisko by malo byť vybudované počas obdobia 2015-2016. Nainštalovaný bude systém TORO s riadicim systémom LYNX.

Viac sa dočítate TU:

Strawberry Fields Golf Course , Rusko

Práce boli zahájené počas leta 2014, neďaleko mesta Lomonosov, asi 30 min. autom na západ od Petrohradu. 

Projekt zahŕňa 18 jamkové golfové ihrisko s golfovou akadémiou a 70 realitných objektov. Architektom ihriska je fínsky architekt Jarri Rasinkangas, GolfArk, generálnym dodávateľom je fínska spoločnosť Lemminkainen.

Spoločnosť ENGO bola vybraná za dodávateľa závlahového systému vrátane komplexu čerpacích staníc a inštalačných prác. Na golfovom ihrisku bude nainštalovaný dekóderový systém TORO s riadicim systémom LYNX. Na greenoch budú použité najmodernejšie sprinklery série Infinity.

Viac informácií TU:

Golf Kazaň Rusko, druhá deviatka

Inštalácia závlahového systému pre druhú fázu výstavby (jamky 10-18) golfového ihriska v Kazani.

Golfový rezort Kazaň sa nachádza cca 30 min autom od centra hlavného mesta Tatarstanu, Kazane. Toto ihrisko sa rozprestiera v susedstve lyžiarskeho centra Svijaga na prekrásnom zvlnenom teréne a bolo navrhnuté svetoznámym architektom Petrom Harradinom.
Viac sa dočítate TU:

SUPERIOR GOLF CLUB KHARKOV, Ukraine

Aerifikácia na greenoch a odpaliskách s celkovou rozlohou 22 000 m2, aplikáciu hnojív a chemických prípravkov, zabezpečenie analýz pôdy i vody
Dodávka a montáž závlahového systému a čerpacej stanice
Inštalácia prvého satelitného systému závlahy na Ukrajine
ČÍTAJTE VIAC: Projekt Superior Golf Charkov dokončený

 

 

GOLF & COUNTRY CLUB KAZAN, Russia

Dodávka a montáž závlahového systému
Dodávka a servis strojov značky TORO

KIEV GOLF CLUB, Ukraine

Výstavba 36 jamkového golfového ihriskaInštalácia závlahového systému Site Pro (Toro) Dodávka strojovDodávka hnojív Everris, trávnych osív Barenbrug

ČÍTAJTE VIAC: Výstavba Kiev Golf Club

FIRST GOLF & COUNTRY CLUB LUGANSK, Ukraine

Výstavba 9-jamkového golfového ihriskaDodávka strojov Toro pre výstavbu Dodanie materiálov a súčiastok k závlahovému systému Toro Dodávky trávnych osív Barenburg, hnojív Everris

ČÍTAJTE AJ: VÝSTAVBA SUPERIOR GOLF LUGANSK


ZELPO ARÉNA, Podbrezová

Celý štadión ŽP Šport, ktorého vlastníkom sú Železiarne Podbrezová prešiel rozsiahlou a komplexnou rekonštrukciou.

Bola pristavená časť severnej tribúny, novo inštalované osvetlenie, ktoré má svetové parametre, vymenené sedačky, inštalovaný nový kamerový systém a turniketový systém a v neposlednej miere bola komplexne zrekonštruovaná trávna plocha.

Práve v Podbrezovej bol ako použitý typ spevnenia koreňovej zóny umelým vláknom Fibresand  - je to jediný štadión v prvej lige v Slovenskej republike , ktorá má tento typ trávnej plochy.

Viac o projekte sa dočítate TU:

Šachtar Doneck - inštalácia hybridného trávnika XTRA GRASS

Komplexná rekonštrukcia zahŕňala inštaláciu drenážneho, závlahového a vykurovacieho systému.Inštaláciu koreňovej zóny a hybridného systému XTRA GRASS.
Viac informácií TU:

Zenit Petrohrad - inštalácia hybridného trávnika XTRA GRASS

Na trénigovej ploche ZENIT PETROHRAD sme stiahli 10 cm koreňovú zónu, vyrovnali povrch graderom a následne inštalovali hybridný trávnik XTRA GRASS. Prvý hybrisdný trávnik XTRA GRASS v Rusku!

Priebeh rekonštrukcie TU

Inštalácia umelých trávych povrchov

v r. 2018 sme inštalovali prvé umelé trávne povrch  firmy Greenfields v Rusku.

Štadión Orenburg

Štadión Vernosti, Petrohrad

Zenit Petrohrad - komplexná kekonštrukcia

Rekonštrukcia štadiónu Petrovskiy, domovského štadiónu najúspešnejšieho ruského futbalového klubu.

Prvá inštalácia technológie Fibresand v Rusku - špeciálne spevneného povrchu, zmesi piesku, organického materiálu a polymérnych vlákien.

Priebeh rekonštrukcie nájdete TU.

Saudská Arábia - Jeddah štadión

V mesiacoch jún-júl 2016 sme realizovali v spolupráci s firmou CRL komplexnú rekonštrukciu štadióna Jedahh v Saudskej Arábii a zakladali trávnikovú škôlku ( o rozlohe futbalového štadióna) pre ten istý klub. Konštrukčné vrstvy a dodávané technológie boli na štadióne aj v škôlke rovnaké.

Priebeh rekonštrukcie TU

FC Kairat - rekonštrukcia 4 futbalových štadionov

Naša prvá zákazka v Kazacghstane! Výstavba 4 futbalových tréningových plôch fre FC Kairat. Všetky plochy technológa FIBRESAND. Inštalácia drenážneho, závlahového a vykurovacieho systému.

Priebeh prác TU

Kazaň Aréna, Rusko

Komplexná rekobštrukcia hracej plochy, inštalácia FIBRESAND, inštalácia drenážno-ventilačného systému. Inštalácia vykurovacieho systému, Kontrakt na greenkeping.

Priebeh rekonštrukcie TU

NSK OLYMPIYSKIY KIEV - štadion pre dejisko finále EURO 2012

Kompletná rekonštrukcia povrchu, vrátane pokládky trávneho koberca, dodávky technológie na prisvecovanie a greenkeeperskej techniky.

ČÍTAJTE AJ:VÝSTAVBA NSC Olympijskij KIEV

 

 

Metalist Charkov - inštalácia hybridného trávnika DESSO

Kompletná rekonštrukcia povrchu pre EURO 2012. Inštalácia ventilačno- drenážneho systému ISASS.

Viac informácií TU