HNOJIVO NA PELARGONIE 0,75 L

EA-319

Agrecol

hmotnosť 0,75l

3,43 € s DPH

Potrebujete zistiť dostupnosť tovaru, alebo dodatočné informácie?

tel icon 033/5340301
alebo
0903 458 033

Hnojivo pelargonium je tekuté organické a minerálne hnojivo. Určené na použitie pri pestovaní všetkých odrôd pelargónie pestovaných na balkónoch a terasách, ako aj v domácnostiach a záhradách. Hnojivo pelargonium sa odporúča aj ​​zmesiach s inými rastlinami.

Aby boli listy pelargónie pevné a intenzívne zelené, potrebujú draslík a dusík, aby ich vyživovali. Počas vegetačného obdobia pelargónie vyžadujú časté hojenie, a to aj dvakrát denne. Počas procesu zalievania sa od pôdy odplavujú cenné minerály. Preto je veľmi dôležité používať hnojivo pri zálievkach. Aby rastliny neustále tvorili nové kvetenstvo, hnojivo pelargonium by sa malo systematicky používať. Pelargonium výhonky sú veľmi krehké a sú náchylné na lámanie vetrom a je dôležité poskytnúť rastliny fosfor a draslík. Dusík zabezpečí rozmnožovanie rastlín a urýchli regeneráciu a hromadnú regeneráciu po akomkoľvek poškodení.

Vlastnosti produktu:
vďaka kombinácii minerálnych a organických zložiek je hnojenie efektívnejšie
obsahuje biologicky aktívne huminové látky, ktoré podporujú hnojenie
produkt má rýchle pôsobenie vďaka obsahu minerálov
hnojivo je účinné a bezpečné pre životné prostredie

Zloženie:

dusík (N) - 2%

fosfor (P2O5) - 3%

draslík (K2O) - 4%

Hnojivo obsahuje hnojivé extrakty z humusových zlúčenín.

Použitie
Viečko slúži ako odmerka na dávkovanie hnojiva. Zriedime vodou s 35 ml (1viečko *) hnojiva v 1 litri vody. Hnojivo používame 1-2 krát týždenne počas vegetačného obdobia.