O nás

Firma ENGO pôsobí na trhu už od roku 1992 a náš cieľ je stále rovnaký – zabezpečiť svojim partnerom dostupnosť najnovších technológií, produktov a postupov v oblasti moderného poľnohospodárstva a okrasného záhradníctva. 

Skúsenosť sme pretavili do profesionality a komplexných služieb. V súčasnosti sa špecializujeme na profesionálne trávniky v každom štádiu – od návrhu na mieru, cez realizáciu novej plochy, až po následnú starostlivosť a údržbu. Zároveň poskytujeme konzultácie a ošetrujeme existujúce trávniky, aby vám slúžili v čo najlepšom stave. 

Vieme, že každá plocha má svoje špecifiká, ktoré treba zohľadniť, aby sme docielili žiadaný efekt. Vďaka individuálnemu prístupu u nás získate optimálne riešenie pre svoje ihrisko, park alebo záhradu. Okrem toho pomáhame aj v oblastiach vinohradníctva, lesníctva a škôlkarstva.

Myslíme aj na súkromné záhradky, záhony a dvory. Sme držiteľom certifikátu Proven Winners (PW certified gardenceter), ktorý garantuje, že si od nás odnášate certifikované rastliny, a zaručuje zodpovedajúcu odbornosť.

Chceme pre vás to najlepšie, a preto spolupracujeme s overenými značkami, ako napríklad KRIKETS (trávne zmesi a hnojivá), ENGO (hnojivá) alebo GRUNT (rašelinové výrobky).

Máme za sebou realizácie prestížnych golfových a futbalových ihrísk na Slovensku, ale aj v Rusku, Kazachstane a na Ukrajine.

Od roku 2008 sme riadnym členom EIA (European Irrigation Association).

V decembri 2013 spoločnosť ENGO, s.r.o. získala medzinárodný CERTIFIKÁT ISO 9001:2008 ENGO s.r.o. Norma 9001:2008 je uznávaná na medzinárodnej úrovni ako štandard pre riadenie kvality.