GOLF & COUNTRY Club Kazaň, Rusko

GOLF & COUNTRY Club Kazaň, Rusko

ENGO Group s radosťou oznamuje, že ukončilo projekt montáže závlahového systému pre druhú fázu výstavby (jamky 10-18) golfového ihriska v Kazani.

Golfový rezort Kazaň sa nachádza cca 30 min autom od centra hlavného mesta Tatarstanu, Kazane. Toto ihrisko sa rozprestiera v susedstve lyžiarskeho centra Svijaga na prekrásnom zvlnenom teréne a bolo navrhnuté svetoznámym architektom Peter Harradinom.

Montáž uskutočnila skupina špecialistov firmy ENGO pod vedením Miroslava Šiguta.
„Projekt bol našim prvým, ktorý sme realizovali v Ruskej Federácií a určite jeden z najkrajších, na ktorých som mal možnosť pracovať. Myslím, že sme vytvorili dobrý team s predstaviteľmi zákazníka aj architekta a podarilo sa nám nainštalovať satelitný systém TORO riadený systémom LYNX a takisto čerpaciu stanicu GRUNDFOS so systémom filtrácie. Som hrdý na svoj team, dokázali svoju vysokú odbornosť a schopnosť pracovať v náročných podmienkach

Peter Harradine, dizajnér ihriska a Senior Architect Harradine Golf  dodáva:
“Chcel by som zablahoželať spoločnosti ENGO k úspešnému ukončeniu projektu inštalácie zavlažovacieho systému na druhej deviatke Kazan Golf and Country Club (Republika Tatarstan /Ruská Federácia).

ENGO odviedlo vynikajúcu prácu na vysoko profesionálnej úrovni. Projekt bol dokončený v súlade s Harradine Golf plánmi a špecifikáciami a naviac všetky práce boli vykonané načas  podľa harmongramu, aj napriek tomu, že počasie nebolo vždy ideálne.  

Bol nainštalovaný plne automatický závlahový systém TORO “LYNX” riadiaci  662 plnokruhových a výsečových postrekovačov s vlastným soleniodom spolu s výkonnou čerpacou stanicou. Táto dokáže prečerpať dostatok vody z jazera na to, aby sa celé ihrisko zavlažilo v priebehu 6 hodín - čo je mimoriadne dôležité, nakoľko počasie je často veterné a terén je kopcovitý.”