Aplikátory ECOLAWN

ECOLAWN 50

Ťahané rozmetadlo ECO50 je šikovný a dôležitým príslušenstvom k záhradnému traktoru. Zlepšenie kvality pôdy, lepšie vsakovanie vody a zdravší trávnik sú výhody, ktoré prináša práve tento model. Konštrukcia bola vyvinutá na základe skúseností o trávnik.

 

Technické rozmery:

Pohon: ťahané traktorom

Šírka rozmetania: 0.9-3.7m

Objem zasobnika: 227kg, 0.3m3

Hmotnosť: 105 kg

ECOLAWN 250C

Rozmetadlo hrubého kompostu pre ekologickú starostlivosť o zeleň. Kvalitný kanadský stroj s veľmi nízkou hmotnosťou a vysokou efektívnosťou dokáže zastať prácu za niekoľko ľudí. Rozmetadlo kompostu model 250C má dopravník s väčším profilom, ktorý lepšie unáša hrubší kompost k rozmetaciemu disku. Vybavenie násypky ľahko pracuje aj s hrudkovitým a menej sypkým kompostom. Šírka rozhadzovania kompostu aj sila aplikovanej vrstvy je ľahké meniť aj počas chodu.

 

Technické parametre:

Šírka rozmetania: 1.2- 5.5m

Pohon: motor 5.5 hp Honda GX160

Vrstva: do 6mm

Objem zásobníka: 0.3m3

Dávkovanie: až 6m3/hod.

 

 

ECOLAWN 250S

Rozmetadlo piesku a jemného kompostu pre všetky typy trávnatých plôch. Kvalitný kanadský stroj s veľmi nízkou hmotnosťou a vysokou efektívnosťou dokáže eliminovať ťažkú prácu pri aplikácií piesku. Piesok je neoddeliteľnou súčasťou všetkých kvalitných trávnikov, ako pri ich zakladaní, tak predovšetkým pri ich regenerácií. Ľahké motorové rozmetadlo EcoLawn 250S dokáže aplikovať 15 tonpiesku. Model 250S má špeciálny dopravník a dokonalšie utesnenie násypkyproti úniku suchého piesku.

 

Technické parametre:

Šírka rozmetania: 1.2-5.5m

Vrstva: do 6mm

Objem zásobníka: 0.3m3

Dávkovanie: až 6m3/hod.

V prípade záujmu o bližšie informácie, alebo cenovú ponuku nás kontaktuje telefonicky na 0903 772570, alebo emailom na: kmetyova@engo.sk